Современный сад изменился и теперь мы используем новейшие технологии для оформления дизайна сада.

Plastikiniai bortai

Labai gražiai kraštovaizdžio dizaine atrodo suapvalinti gėlynai, takeliai arba netaisyklingų formų vandens telkiniai. Norint atskirti gėlyną nuo vejos arba įrėminti ovalų vandens telkinį – puikiai tinka lankstūs plastikiniai bortai, kurie sutvirtina kraštus ir suteikia linijoms aiškumo.

Norint, kad vingiuotas gėlynas arba takelis gerai atrodytų, o linija būtų aiški ir lygi, pirmiausia svarbu sužymėti, kaip bus daroma. Po to, montuojamas plastikinis bortas.

Plastikinių bortų privalumai:

  1. Dėl savo struktūros savybių bortai atkartoja bet kokius išlenktus kontūrus.
  2. Aiškiai atskiria dvi zonas.
  3. Sutvirtina takelių, gėlynų ir vandens telkinių kraštus.
  4. Gražiai atrodo.

Jeigu jūsų kraštovaizdyje yra įvairių linkių, lankstūs plastikiniai bortai – puikus sprendimas, o mūsų specialistas juos įrengs.

 

Aukštos lysvės

Dažnai, išgirdus žodį „sodas“, prieš akis iškyla sklypas bet kaip užsodintas daržovėmis ir žalumynais. Kaip daržą paversti dizaino elementu ir padaryti jį estetiškai patrauklų?

Imkime ir pakelkime lysves aukščiau, kad būtų lengviau jas prižiūrėti, o ir pati išvaizda būtų labiau dekoratyvinė! Nauja aukštų lysvių formavimo technologija, naudojant plastikinius arba medinius lovelius, leidžia vizualiai išskirti plotą, kuriame sodinamos daržovės, uogos ar prieskoniniai augalai. Formuoti ir grupuoti lysves galima įvairiai – pakopomis, šachmatine tvarka arba laipteliais. Jomis galima apipavidalinti pavėsinės atramas, terasą, stoginę, laiptus ir t.t. Viskas priklauso nuo jūsų fantazijos!

Kitas tokių lysvių privalumas – dėl aukščio sumažėja piktžolių ir parazitų patekimas į jas.

Išsirinkti medžiagas – plastikines plokštes arba natūralią medieną (termiškai apdorota mediena), galite mūsų ofise pasikonsultavę su specialistu. Brėžinius ir lysvių konfigūraciją parengsime po to, kai su jumis suderinsime techninę užduotį.

 

Norėdami pasikonsultuoti, susisiekite su mumis jums patogiausiu būdu:

tel. +370 (630) 08 740  

      +370 (654) 41 688

Parašykite el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Plastikiniai bortai:

 

 

 

Aukštos lysvės:

 

 

Užpildyti užsakymo formą