Kaip įrengti poilsio vietą visai šeimai, dekoruoti arba modifikuoti negražią tvorą arba namo sieną, panaudojant vynuogienojus, kaip papuošti svarbiausią sodo kampelį? Šiuos ir kitus panašius dalykus galima išspręsti panaudojus natūralaus medžio dirbinius. Šiuos dirbinius savo klientams gaminame pagal individualius projektus.

Dažnai norima papuošti savo sodą vynuogienojais arba vijoklinėmis rožėmis, arba padaryti gražią atramą vijokliniam augalui. Tačiau būtent to, ko norite, negalite rasti parduotuvėje. Geriausia išeitis – atramą arba pavėsinę užsisakyti. Šiuo atveju jūs galite patys pasirinkti konstrukcijos medžiagą, spalvą ir dydį. Be to, natūralus medis atrodo daug gražiau negu metalas arba plastikas.

Ypač populiarios – natūralaus medžio pavėsinės. Jos yra patikimos, gražios ir suteikia sodui jaukumo. Pavėsinėje galima pastatyti sodo baldus ir kepsninę. Taip pat pavėsinę galima daryti visiškai atvirą apipinant ją vijokliniais augalais.

Pagal užsakymus iš įvairios medienos gaminame ir statome ūkinius pastatus: šiltnamius, vaikų namelius, gyvūnų būdas ir pan. Vienas iš galimų variantų yra medinio karkaso kupolo konstrukcijos, kurios tinka beveik visiems sklypo statiniams.

Medieną, kuri naudojama sodo statiniams, reikia labai kruopščiai parinkti. Tik specialistas gali parinkti kokybišką, sausą ir reikiamo tankio medieną. Vėliau ji apdorojama specialiomis priemonėmis, kurios padės išlaikyti pirminį vaizdą, taip pat saugos nuo grybelių ir įvairių parazitų.

Tiems, kurie nori išlaikyti sodo baldus, terasą ar pavėsinę idealios būklės kiek įmanoma ilgiau, mes siūlome juos gaminti iš termiškai apdorotos medienos (TERMO MEDIENA). Gaminiai iš tokios medienos puikiai tarnaus ilgiau negu 10 metų!

Mes gaminame ir statome ne tik medinius pastatus ir atramas, bet taip pat aptvarus, tvoras, vartus ir vartelius.

Pirmiausia nupiešiame norimą gaminį, apsprendžiame jo dydį ir konfigūraciją, po to pagal suderintą brėžinį pagaminame.

Šiuolaikinio sodo reikalavimai yra pasikeitę. Sodas turi būti ne tik gražus, bet taip pat patogus ir technologiškai pažangus, todėl mes naudojame tik naujausias technologijas.

Terasų apželdinimas.

Nuo balandžio mėnesio mūsų balkonuose ir terasose dieną atšyla ir mes mielai įsitaisome patogiame fotelyje su puodeliu arbatos ar kavos. Norint paversti terasą žydinčiu kampeliu, savo klientams siūlau apželdinti terasą ar balkoną vienmečiais ir daugiamečiais augalais.

Vienmetės gėlės (surfinijos, pelargonijos, verbenos, našlaitės, lobelijos, begonijos) patraukia žiedų ryškumu nuo balandžio iki spalio, o daugiamečiai augalai (tujos, bonsai pušys, varpiniai augalai) per visus metus suteikia žalią foną.

Apželdinant terasas aš naudoju ir įprastus gėlių vazonus, ir moderniausius su automatiniu laistymu, arba pagal mano eskizus pagamintus gėlių vazonus iš termiškai apdorotos medienos.

Norėdami pasikonsultuoti, susisiekite su mumis jums patogiausiu būdu:

tel. +370 (630) 08 740  

      +370 (654) 41 688

Parašykite el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Medinės konstrukcijos sode:

 

 

Užpildyti užsakymo formą