Planuojate statyti savo svajonių namą ir jau ieškote architekto, kuris parengtų jums projektą? Nepamirškite pasitarti ir su kraštovaizdžio specialistu! Jeigu sklypą projektuosite tuo pačiu metu kaip ir namą, galėsite išvengti daugybės netikėtumų, taip pat sutaupysite laiko ir pinigų!

Mes rengiame projektus glaudžiai bendradarbiaudami su klientais ir atsižvelgdami į jų poreikius. Tik tokiu atveju rezultatas džiugins visus.

 

Tipinis kraštovaizdžio dizaino projektas apima šias dalis:

1. Situacijos planas (sklypo iki rekonstrukcijos planas).

2. Generalinis planas.

3. Teritorijos planas, kuriame numatytas objektų išplanavimas.

4. Sklypo aukščių ir lygių planas.

5. Augalų sodinimo planas.

6. Takelių, dangos, atraminių konstrukcijų planas.

7.. Mažosios architektūros statiniai (pavėsinė, namelis, kepsninė ir pan.)

8. Inžinerinių sistemų planas (tvenkinys, baseinas, laistymo sistemos, apšvietimo tinklas ir pan.)

 

Priklausomai nuo projekto sudėtingumo, kiekvieną jo dalį sudaro brėžinių komplektas. Klientui pageidaujant, parengiame projekto modelį 3D formatu arba nupiešiame eskizus, sudarome sąmatą, parengiame sodo priežiūros rekomendacijas.

Taip pat kraštovaizdžio architektas padės jums, jeigu nuspręsite perplanuoti arba rekonstruoti sklypą, arba, nusipirkę sodą, norėsite jame ką nors pakeisti.

Tokiu atveju, po situacijos įvertinimo vietoje, kraštovaizdžio architektas padės teisingai suplanuoti sklypą, įvertins esamų augalų būklę, parinks augalus atsižvelgdamas į dirvos savybes ir apšvietimą. O svarbiausia – padės visa tai įgyvendinti.

Užsisakę kraštovaizdžio projektą, jūs gausite sprendimą, padėsiantį susikurti savo svajonių sodą, kuris idealiai atrodys ir džiugins jus ne vienerius metus. O jeigu jums reikės pagalbos jį prižiūrint, galite pasikliauti mumis.

 

Susipažinkite su mūsų darbais skyriuje PROJEKTAI.

Norėdami pasikonsultuoti, susisiekite su mumis jums patogiausiu būdu:

tel. +370 (630) 08 740  

      +370 (654) 41 688

Parašykite el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Užpildyti užsakymo formą