Karkasinė kupolo konstrukcija pasaulyje yra gerai žinoma nuo 1951 m., kai ją išrado architektas Ričardas Fuleris. Iš tikrųjų tai labai naudingas išradimas. Naudojant kupolo konstrukciją, galima statyti įvairius statinius, kurie tinkami naudoti ir žiemą, ir vasarą. Jie gali būti visiškai izoliuoti nuo aplinkos ir praktiškai atviri, todėl susidaro įspūdis, jog esate lauke.

Pagrindinis kupolo jungiamasis elementas yra trikampis. Iš trikampių surenkamas kupolo karkasas, o užpildyti jį galima bet kokia medžiaga – stiklu, mediena arba plastiku. Naudojant kupolo konstrukcijas galima statyti paviljonus vaikams, pirtis, šiltnamius ir oranžerijas, žiemos sodus, pavėsines, konstrukcijas virš baseinų ir daug kitų dalykų. Svarbiausia turėti pakankamai fantazijos – ir bet kokia idėja gali tapti realybe!

 Medžiagų, kurios naudojamos kupolo konstrukcijai, parinkimą lemia patalpos paskirtis ir idėja, kurią planuojama įgyvendinti. Pagrindinė konstrukcija dažniausiai būna gaminama iš medžio arba metalo, o užpildoma PVC arba polikarbonato plokštėmis.

Kupolo konstrukcijos turi daug privalumų:

  1. Jos lengvai ir greitai surenkamos;
  2. Nedaug kainuoja
  3. Atsparios žemės drebėjimams ir stipriam vėjui
  4. Statant kupolo konstrukciją, nereikia didelio ir nepatogaus fundamento.,
  5. Pasižymi energijos vartojimo efektyvumu – šildymo išlaidos yra minimalios!
  6. Patraukliai atrodo

 

Jeigu esate sumanęs savo sode pasistatyti pavėsinę arba šiltnamį, tačiau vis neturėjote pakankamai laiko ir galimybių įgyvendinti šią idėją, kupolo konstrukcija – tai ko jums reikia!

 

Kupolo formos konstrukcijų naudojimo pavyzdžiai:

 

 Šiltnamis arba žiemos sodas

Jeigu jums patinka auginti augalus ištisus metus, jums reikia specialių sąlygų, kurios palaikytų konkrečią temperatūrą. Kupolo konstrukcija turi gerą šilumos izoliaciją, taip pat jos viduje galima įrengti šildytuvus, kurie palaikytų reikiamą klimatą. Tada visus metus galėsite auginti savo mėgstamas gėles, daržoves ar žalumynus.

Pavėsinė

Tokioje pavėsinėje bus jauku ir patogu, nes ji gali būti ir visiškai uždara, sauganti nuo lietaus ar vėjo, taip pat ir atvira, kai lauke geras oras. Viduje galima įrengti ir vasaros virtuvę, ir kepsninę. Viskas priklauso nuo jūsų norų. Tokioje pavėsinėje galite priimti svečius arba rengti įdomius šeimos vakarus.

  

Vasarinis paviljonas vaikams

Surenkite vaikams tikrą šventę – visos pramogos vienoje vietoje, nebijant nei saulės smūgio, nei vėjo su lietumi. Tokiame paviljone galima ir pasivolioti ant pagalvių, ir palakstyti ar net pažaisti slėpynių. O koks mažylis nesvajoja apie nuosavą mažą namelį su sūpynėmis ir žaislais?!

 

Pirtis

Panaudojus medinį rėmą, galima įrengti tikrą pirtį su krosnimi per vidurį. Tokiam projektui nereikia daug pastangų ir išlaidų. O kaip smagu žiemą pasišildyti!

 

 

Projekto konstrukciją ir formą parengia mūsų inžinierius po apsilankymo jūsų sklype. Jis viską išmatuoja ir parengia techninę užduotį. 

 

Norėdami pasikonsultuoti, susisiekite su mumis jums patogiausiu būdu:

tel. +370 (630) 08 740  

      +370 (654) 41 688

Parašykite el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Kupolo formos konstrukcijų naudojimo pavyzdžiai:

 

 

Užpildyti užsakymo formą